Kurumsal - Hakkımızda

NP Sağlık Grubu; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmak amacıyla kuruldu. 
Psikiyatri, psikoloji, nöroloji ve bağımlılık alanındaki 19 yıllık bilgi birikimimizle danışanlarımıza; NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde, Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezinde; ve Üsküdar Üniversitesi NP Tıp Merkezinde hizmet veriyoruz.

Sağlık Birimerimiz

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi;

psikiyatri, nöroloji, genel cerrahi, beyin sinir ve omurilik cerrahisi, kardiyoloji, KBB konusunda hizmet veren, beyin odaklı genel hastanedir.
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi tedavi hizmet ve kalitesiyle AMATEM ruhsatına sahip, akredite bir hastanedir. Uluslararası JCI akreditasyonuna sahiptir.

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezinde;

psikoloji, psikiyatri ve nöroloji dallarında tanı ve tedavi hizmeti vermekteyiz. Erişkin psikiyatri biriminde tedavisini ayaktan sürdürülebilecek danışanlarımıza; depresyon, maskeli depresyon, OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk), sosyal fobi, kişilik bozuklukları, bipolar bozukluk, şizofreni, manik depresif bozukluk, dürtü kontrol bozuklukları, evlilik – ilişki sorunları, yeme bozuklukları, bağımlılık sorunları, uyku bozuklukları, yaygın anksiyete ve diğer psikiyatrik hastalıklar ile ilgili tedavi hizmeti sunmaktayız.

Ergoterapi:

Merkezde gelişimsel geriliği ve özel ihtiyaçları olan 0-14 yaş arası çocuk ve genç hastalara, oyun ve sanat yöntemleri kullanılarak günlük yaşam becerileri kazandırılmasına yönelik tedavi uygulanmaktadır. Kişiye özgü gelişim programına göre rehabilitasyon uygulanıyor. Kişiye özel ergoterapi başlığı altında; duyu bütünleme tedavisi, davranış geliştirme, sosyal beceri geliştirme, temel dil becerileri ile ince - kaba motor geliştirmeyi hedefliyoruz” dedi. Pediatrik Ergoterapi Merkezinde; Otizim, Serebral Palsi, Down Sendromu, zihinsel problemler, öğrenme güçlüğü ve hiperaktiflik gibi hastalıkların tedavi için çalışmalar yürütülüyor.

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezinde; 

Psikiyatri, Psikoloji, KBB, Ses Terapisi, Konuşma Bozuklukları ve Fizyoterapi dallarında ayaktan sağlık hizmeti verilmektedir.

Erişkin, Çocuk ve Ergen Psikiyatri ve Psikoterapi birimimizde;

Depresyon, Sosyal Fobi, Kişilik Bozuklukları. Bipolar bozukluk, Maskeli Depresyon Okb(Obsesif Kompulsif Bozukluk)Şizofreni, Evlilik ve ilişki sorunları, Manik Depresif bozukluk, Yeme Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Bağımlılık sorunları,Panik Bozukluk, Dürtü kontrol Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Yaygın anksiyete ve diğer psikiyatrik hastalıklar için tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Fizyoterapi Biriminde;

Omurga Sağlığı Rehabilitasyon,Nörolojik Rehabilitasyon,Oral Motor Rehabilitasyon,Fizyoterapi,Lenf Ödem Masajı,Kardiyopulmoner Rehabilitasyon,Ortopedik Rehabilitasyon ,Sporcu sağlığı el rehabilitasyon,ve klinik egzersiz merkezi bulunmaktadır.

KBB, Dil ve Konuşma Bozuklukları Birimimde;

KBB Alanında; dış kulak yolu enfeksiyonu, orta kulak enfeksiyonu, kulak çınlaması, kulak kiri, işitme kaybı, vertigo, burun tıkanıklığı, burun kemiği eğriliği, allerjik rinit, soğuk algınlığı ve grip, sinüzit, burun kanaması, horlama ve boğaz hastalıkları alanında hizmet vermektedir.