Deprem Travma Psikolojisi

Dr. Öğr. Üyesi Emine Yağmur ZORBOZAN Psikiyatri Uzmanı

1988 yılında Ankara'da doğdu. İlköğretimi Eskişehir Özel Atayurt Okullarında, lise eğitimini Eskişehir Anadolu Lisesi'nde, tıp eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı.
2019 yılında İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde psikiyatri uzmanlık eğitimini madde bağımlılığı üzerine olan " Sentetik kannabinoid ve opioid kullanım bozukluğu olan hastalarda frontal işlevlerin karşılaştırılması: Kontrollü bir çalışma" konulu tezi ile tamamladı.
2019 yılında devlet hizmet yükümlülüğünü tamamlamak için Elazığ Ruh Sağlığı Hastanesi'ne atandı. Elazığ'da kapalı psikiyatri kliniği ve AMATEM kliniklerinde çalıştı. 2020 yılından itibaren çalışmalarına Bursa Şehir Hastanesi'nde devam etti. Bursa'da psikiyatri polikliniği, psikiyatri yataklı kliniği, yüksek güvenlikli adli psikiyatri kliniklerinde çalıştı. Sağlık Bakanlığı ile koordineli olarak Sürücü Davranışları Geliştirme Eğitimlerinde Eğitici Eğitmenliği yaptı. 2021 yılı eylül ayı itibari ile kendi isteği ile devlet görevinden ayrılmıştır.